bluebalu Creative Commons License 2015.05.26 0 0 24776

Kösz a választ hálásan.

 

Azt mondja h nem drogozott, vizelettesztje negatív lett (fűre és amfetaminra nézték)

Számomra (sokat vagyok vele és szakember is vagyok, mindig is érdekelt a pszichológián belül is a lelki betegségek, mentális zavarok területe) egyértelmű mánia. Amit még kimutatott a vérvizsgálat h a pajzsmirigye durván alul működik, ami egy nőkre jellemző mánia típusnak jellemzője (de tulajdonképpen mindegy minek nevezzük, mert egyértelmű megoldása, mint ahogy a lelki betegségeknek általában nincs...ezért is írtam nektek ide a fórumra)

 

 

Legelső körbe arra figyeltünk fel h állandóan okos telefonozik, szinte egész nap, kompromittáló képeket tett fel, ráírogatott sokakra...szóval okos telefon viszi magával, alig van otthon...állandóan megy, de h válaszoljak a kérdésedre téglaépítésű nagyon régi építésű, felújított családi ház, ahol wifi van (itt lakik, ha épp otthon van)

 

Az jutott eszembe h azok tudnák leginkább  megmondani h mit kéne tenni, akik átélik ezt az állapotot...hálás kösz mindenkinek, aki ír...hogy akiken mondjuk 16-18 éves korában jött ki visszatekintve, átélve mit tettek volna akkor a szüleik helyében...? (semmi betegségbelátása nincs jelenleg)

 

Előzmény: jomahart (24775)