Evicke2 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 4455

Oké, most már ismersz. Pont. Bár ezt eddig is elmondtad már ezerszer rólam. Köszönjük szépen, most már mindenki ismeri a véleményedet. Még hányszor akarod előadni? Nincs jobb dolgod, mint velem foglalkozni? Narancskának úgyszintén szól ez.

 

 

FELEJTSETEK. EL.

 

 

Foglalkozzatok az orvosaitokkal meg a gyógyszereitekkel. Soha nem szóltam bele ezekbe, és ezután se fogok.

Annál is inkább, mert azt is tudjátok, mert leírtam többször, hogy ha valaki idejön a bajával, le fogom írni azt, hogy táplálkozással hogyan tud segíteni magán. Akárhogy is kapálóztok.

És újra kérlek titeket, NE KOMMENTÁLJÁTOK, ne ugassatok le, ne irkáljatok le olyan baromságokat sokadszorra, hogy bármilyen ügynök vagyok

- ja, a gm és tejmentes ételek ügynöke, gulyásleves krumpli és nokedli nélkül - ez reklám??? hol lehet ezt megvenni??? :-D, hiszen akkor ti meg gyógyszerügynökök vagytok!! -

és egyáltalán, hagyjátok figyelmen kívül bármit, amit írok, mert nem nektek szól, főleg mert semmit nem tudtok ezekről, és érdemben nem is tudtok hozzászólni, mint ahogy én sem tudok orvosokat ajánlani senkinek.

Azonkívül semmi közötök hozzá, hogy én bárkinek mit tanácsolok, én se szólok bele a ti ajánlásaitokba!

Tartsuk tiszteletben egymást.

Előzmény: .ETNA. (4452)