Törölt nick Creative Commons License 2015.05.24 0 0 5079

Igéretemhez hiven jelentkezem. Szerda óta viszem a fiamat a sugárkezelésre. Úgy működik, hogy elmegyek elé a ferencvárosi pu-ra, aztán irány a Kékgolyó, és a végén felteszem a vonatra. Közben csütörtökön voltunk a Neurológiai Klinikán is, a Tegretolt megváltoztatják, valami mást fog szedni, de a nevét nem tudom,  mert valami új gyógyszer, sehol nem kaptuk meg (már amerre jártunk), ezért megrendelték, de másnapra már meg is volt. Aztán azt is megbeszéltük, hogy mégiscsak  jó lenne a psychológusi segitség, majd talán szerdán tudunk beszélni a psychológussal (ha addig meg nem gondolja magát a fiam). A kezelőorvosa támogatja az ötletet, de majd meglátjuk. Attól tart, hogy kihullik a haja, mert  nagy területre kapja a sugarat, de ez is olyan, hogy ki tudja hogyan lesz. Keveset eszik, pedig javasoltam, hogy most (amig tud) egyen sokat, pihenjen stb., út közben szoktam etetgetni, mert úgy látom  ez nem mindenkinek fontos. Fejfájásra panaszkodott, de amikor megkérdeztem pénteken, hogy mikor fájdult meg a feje, kiderült, hogy még a kezelés megkezdése előtt. Én mindenesetre nagyon figyelek mindenre, és próbálom a figyelmét a betegségről elterelni, igy aztán csütörtökön pl. jókat röhögtünk, és olyan volt, amilyen régen. Nem tudom milyen lesz a továbbiakban, de majd beszámolok. Addig köszönöm mindenkinek, aki tanácsaival segitett nekem.

Előzmény: ewy82 (5077)