Köhike Creative Commons License 2015.05.23 0 0 60314

Nézd nekem laureate felszereltségű van, pont ugyanolyan mint a Thalia. Viszont egy sokkal jobban használható autó, kénylemesebb, és egy sokkal jobban átgondolt konstrukció. Pl a már említett fűtőradiátort ki lehet venni kb 10-perc alatt nem kell az egész műszerfalat kiszerelni. A motorban mls hengerfej tömítés van már, az életben nem kell leszedni a hengerfejet. 4-500ezret bontatlanul elmegy ellenben a thaliaval ahol azért 2-300 körül befigyel egy csere. Persze mindegyik apróság a kilométerekre levetítve, de számtalan újragondolt dolog van benne ami jobb. Ami igazából nem is kellene hogy meglepetés legyen mert 6 évvel fiatalabb konstrukció a clio3 padlólemezén. Ésa fogyasztása is alacsonyabb fél literrel hiába nagyobb. És ezt úgy mondom, hogy van mindkét autóból. Egyetlen negatívuma van a thaliaval szemben az pedig a rozsdavédelem ami rosszabb. De én telenyomtam viasszal 2éves korában és nincs probléma vele. Nem azt mondom, hogy rossz a Thalia mert nem tartom rossz autónak, hanem azt, hogy a Logan egyszeűen jobb.

Előzmény: Garfield007 (60312)