misi w28 Creative Commons License 2015.05.23 -1 0 11059

sziasztok én ez az én fenekem  kecskeméti lakos vagyok 28 éves férfi nagyon szomorú vagyok hogy nem jelentkezett senki aki elfenekel továbbra is keresek olyan bevállalós hölgyet aki elfenekel
meg aki megcsinálja velem a gyerekkori történetemet Amikor én gyerek voltam én többször belázasodtam mint a többi gyerek.Ilyenkor anyukám lázkúpot adott a popsimba.És nem tudom miért,de sokra nem emlékszem gyerekkoromból ,de ez megmaradt bennem.Gyakran volt olyan hogy elverte a seggemet mert tiltakoztam.A tiltakozás az volt hogy elhúztam a seggemet,összefeszítettem a seggemet.Ezeket tudtam bevetni nem tudom miért inspirál ez a dolog nagyon jó lenne újból átélni
korhatárt:25-45 éves Azt is leírom honnan lenne jó ha jelentkeznétek:Kecskemét és környéke,Pest és környéke,Dunaújváros és Székesfehérvár.Ezekről a környékről várom jelentkezéseteket.Azért nem tudok messzebre menni,mert sajnos nincs kocsim én csak annyit kérek van itt olyan kedves hölgy aki szívesen segítene a ebbe a dologba kérem írjon
kedves hölgyeim ha tudtok légyszíves segítsetek előre is köszönöm az email címem kutyaw500@citromail.hu nagyon várom válaszotokat mindenkinek kellemes napot