buats1950 Creative Commons License 2015.05.18 0 1 11259

Hatvan felett, közelebb a hetvenhez már van mit összegezni. A többesben tapasztaltakat most értem meg igazán, kár lett volna kihagyni. Voltam az oldal mindkét oldalán. 

Mindig is tiszteltem azokat a hölgyeket, családanyákat akik felvállalva magukat természetességgel beszéltek vagy cselekedtek a szex emez területén. Ha valakibe felmerült a gondolat, hogy milyen is lehet az, hogy a szeretet hölgy párunkat mással együtt kényeztessen, annak csak a megvalósítást tudom javasolni. Először nekem is meghökkentő volt, talán pár másodperc után visszakoztam volna is.  Az adott pillanatban lévő párunknak a csillogását láttam a szemében. A teste az élvezetek rítustáncát járva annak a látványa, érzése maradásra, közreműködésre késztetett.  

Persze, 60-70 év között átalakul a szex, kevesebb szituációkba keveredik az ember. De ennek az életkornak is megvan a varázsa, ha vigyázzunk arra, hogy "fiatalosan" tartsa magát, ne lustuljon el. Ehhez megfelelő pár és inspiráció kell.

Szerintem a hölgyek a nőiességük, varázsuk erejét láthatják ha többes helyzetbe keverednek.

Ha kellően önzőek a nők, akkor saját magukat és a férfiakat - ha kis időre is   a "paradicsomba" repíthetik.

 

 

Előzmény: Törölt nick (11258)