stancy Creative Commons License 2015.05.18 0 0 77770

régen vezettem korongost.  már digit van mindenhol.

 

de.

 

mivel igazolnod kell 28 napodat., ezért valamikor elkezdted a melót. mondjuk május 1. 00.00h legyen a kezdő. 

 

mivel május 1 ünnep, ezért arra egy üres korong hátuljára kézzel húzol 24 órás azaz 00-24ig, egy pihenőt, ágy szimbólumnál végig egy vonalat. (nem baj ha hullámos :)  )

 

május 2. reggel 5re mész dolgozni.  munkakezdés előtt fogsz egy új korongot.  Berakás előtt a hátuljára húzol kézzel pihenőt 00.00-05.00.ig. kitöltöd az induló dolgokat, beteszed.  Átkapcsolod munkára és vársz 5 percet. ezalatt menetlevél kitöltés, pakolászás, autó átnézés stb.

elindulsz.

Melózol tegyük fel 09.00-ig. pihenőre kapcsolod, és kiveszed a korongod.  haza mész. este 18.01-re vissza térsz. fogod a reggel megkezdett korongod és kézzel húzol a hátuljára pihenőt a 09.01-18.02 perces intervallumra.

beteszed a már megkezdett korongot, munkára kacsolod, 5 perc múlva elindulsz. dolgozol este 23-ig. pihenőre kapcsolod, és igy veszed ki a korongod. lezárod az adatokat, és a hátuljára az ágy szimbolulmhoz húzol vonalat. 23.00-tól éjfélig.. majd elmész tentikélni.  Másnap reggel 5kor kezdel. és töltögeted a korongot ugyan úgy mint az előző napnál, és a kezdő korong hátuljára 00.00-05.00 ig húzod kézzel a pihenődet.

 

Arra vigyázz. hogy 9 órás egybe függő pihenő legyen meg egy héten maximum 3x.  a másik 2 munkanap minimum 11 órás pihenő kell. Nem kell a pihenőnek éjszakára esnie, csak a 24 órán belül legyen meg egy egybefüggő 9 vagy 11 órás pihenőd. és persze nem 8.55, hanem minimum 9 óra 01 perces vagy 11 óra 01 perces pihenő. Napi munkaidőd úgysem lesz több mint 8 óra, azzal ne foglalkozz.

szombat vasárnap ha nem melozol. péntek esti lezárás idejétől húzni kell korong, (korongokat ) hátulján pihenőt a hétfő reggeli kezdés időpontjáig.

 

remélem nem hagytam ki semmit.

ha valamit elírtam majd úgyis kijavítanak a többiek.

Előzmény: pumukli89 (77769)