radomiki11 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 392

sziasztok!

 

bár előző kérdésemre senki nem válaszolt, hát akkor most én írok ide bejegyzést, hátha másoknak segíthetek ezzel.

 

jozsefcsordas71@freemail.hu

 

megtaláltam a szóban forgó embert, gerincsérvvel bajlódom, és azt kell hogy mondjam, nem egy egyszerű gerinc-mester, csontkovács, manuálterapeuta, és keleti gyógy-masszőr! rajtam nagyon sokat segített, messze menőkig figyelmes, nagyon érti amit csinál, és alapos szakembernek ismertem meg. ezért is gondoltam úgy, hogy megemlítem itt nektek is. ha valakinek hasonló problémái lennének, nyugodtan forduljon hozzá. ha valakit érdekelne, hogy min mentem keresztül részletesen a József kezelései folyamán, lapozzon itt át a  PORC-GERINC-EÜ  csoportba, és a 12011-es bejegyzésemtől kezdve a 12136-os bejegyzésemig olvassa végig a beszélgetéseinket. nagyon sok mindent osztottam meg a többiekkel a tapasztalatokból, talán másoknak is sokat tud majd segíteni. a fentebbi mail címen lehet írni neki aki úgy érzi, de van egy facebook oldala is, amit nagyon nem kapkod el, de ott is el lehet érni akit érdekel :

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008197812209

 

sok sikert mindenkinek a jobb közérzet, és egészségesebb életmód felé!

 

Miki.

Előzmény: radomiki11 (391)