Törölt nick Creative Commons License 2015.05.16 0 0 5078

Köszönöm a felvilágositást, akkor szerinted elképzelhető, hogy a sugár után felajánlják a kemót is? Mindenki mást mond, egy ismerősöm pl. ma azt javasolta, hogy a kezelőorvostól (onkológustól) kérdezzük meg, hogy még milyen kezelést javasolna. Neki mellrákja volt még évekkel ezelőtt, mindenféle kezeléseken résztvett, nagyon odavan a fiam miatt, mert ő már tudja, hogy ez milyen érzés és egyáltalán, de szerencsére ő meggyógyult. Minket az Amerikai útról a Kékgolyóba küldtek kezelésre, nem is tudtam, hogy az Amerikai uton is van pl. sugár. Vagy nincs? Mindegy is, a Kékgolyóban is azt mondják nagyon rendesek és jó szakemberek vannak. Nincs mit tenni, bizni kell az orvosokban. Én nem hiszek az ilyen kisérleti gyógyszerekben, sokszor hallottam már, hogy csak a pénz lenyúlására képesek, nekünk meg egyrészt nincs annyi pénzünk, másrészt nem szeretnék a gyerekemből kisérleti nyulat csinálni. Olyat irtak, hogy 2-3 hónappal meghosszabbitják az életét. Na de honnan lehet azt tudni, hogy tényleg igy van-e? A kemónak  és a sugárnak  is  megvan a maga veszélye,  mellékhatásai, de egyelőre még csak ezek vannak, és ahogy irtad is, még nincs meg az ellenszer, az időre megy ki csak a játék. Nos, ha lesz valami újság feltétlenül megirom, a jövő héten mindenképpen beszámolok a tapasztalatokról.

Előzmény: ewy82 (5077)