Törölt nick Creative Commons License 2015.05.15 0 0 5073

A BNO miatt tehát azt kellett irniuk? Mondjuk a dg.: Astrocytoma II. Ez sem tartozik a jóindulatú kategóriába. A prof, aki műtötte azt mondta, hogy nem lesz utókezelés, aztán mégis megjött az onkoteam papirja (elkeveredett, visszaküldték az Amerikai útra), és akkor derült ki a sugárkezelés. A könyvekben, amiket olvastam azt irják, hogy erre nem használ a kemó, esetleg a sugár jöhet  szóba, közben meg itt azt olvasom, hogy sokan átestek kemón is. Persze a fiamnak azt mondom, hogy azt kell csinálni, amit az orvosok javasolnak, elvégre is ők értenek hozzá, és biztosan nem akarnak rosszat. Most már azon agyal, hogy a sugár mit fog csinálni az agyával, nyugtatgatom, hogy "nem száll el", csak a daganatos részt fogják sugarazni. Engem inkább a kiterjedése zavar, mert elég sokat benne kellett hagyni, és ezen kivül még infiltrált is, ahhoz meg műtétkor hozzá sem tudtak nyúlni. Talán ezt a részt tudják jobban a sugárral kezelni, de ez csak találgatás részemről. Mindenesetre jó, hogy irtad ezt a BNO-t, mert amikor múlt héten a Kékgolyóban voltunk az orrom alá dugta a papirt, hogy tudtam-e? Te mikor kaptad a kemót? Le tudnád irni, hogy mi volt nagyjából a sorrend? Nem akarlak fárasztani, eddig is nagyon sokat segitettél, köszönöm szépen. Vigyázz magadra, puszi.

Előzmény: ewy82 (5072)