krilin Creative Commons License 2015.05.13 0 0 170587

Azt mondta az ismerősöm, hogy nem volt az említett pontatlanság problémára frissítés.

De mondott még egy érdekes dolgot a Fenix2-ről, ami talán más órára is igaz lehet.

Azt mondta minél gyakrabban használja (pl heti többször vs csupán több hetente) annál hamarabb talál műholdat a következő alkalommal. Mindezt annak ellenére, hogy elvileg van benne valami Satellite Preloading, ami alapján nem kéne, h ilyen különbségek legyenek.

Állítólag Fenix3-nál is vannak hasonló panaszok.

 

Én az angol meg német amazon-on szoktam árakat nézni, néha ebay-en. Garanciális problémával szerintem vissza kell küldeni a kinti boltnak, és ő intézi a szervízt/cserét. Javítsatok ki ha tévednék.

A kinti árakkal viszont akciós időszakokban sok itthon elérhető webáruház is versenyképes.

Például a Hervisben sokáig le volt értékelve az Ambit 3 Sport (igaz csak a kék), talán 120-ról 100-ra. És karácsony utáni 3 napban még volt pluszban 20% akció. Tehát 80-ért el lehetett vinni egy ambit3sportot. Az már elég versenyképes, sőt még talán jobb is volt akkor a külföldi áruházak árainál.

Előzmény: Ogf_Soron (170581)