mv.andras Creative Commons License 2015.05.12 0 0 27734

Szia, 

Ne menjen el a kedved! 

Mi május - júniusba voltunk amikor állítólag szintén nagy az esélye az esőnek, kétszer esett 5 percig.

(persze sokan azt mondták, hogy szerencsénk volt. ) 

Valóban biztosan nagyon változó és meghatározhatatlan hogy mikor milyen idő lesz,  és tényleg kellemetlen lehet ha a régen vágyott nyaralásodba beletolakszik egy eső, de azért ahogy én itt tájékozódtam inkább a rövidebb záporok voltak a jellemzőek, persze olvashattuk, hogy volt aki sajnos egész napos esőt fogott ki. 

Kérdezted a transzfert, Filitheyo kb 45 perc hidroplánnal, és nem macera, fantasztikus élmény. szinte leírhatatlan, ahogy 

a magasból látod a gyönyörű zátonyokat szigeteket. 

A hidroplánra várni ? szerintem ez teljesen változó. Mi a gép leszállásától számítva kb 50 perc  volt az hogy felültünk a hidroplánra. 

azt gondolom ez nem volt sok idő, hiszen átestünk az útlevél ellenőrzésen, felvettük a csomagjainkat, megkerestük a der tour képviselőt, 

átkisért a hidroplán pulthoz, töltögettünk papírokat, majd már egy kisbuszon voltunk ami átvitt abba a terminálba ahonnan indult a hidroplánunk. Itt kb pont azt az 5 percet tudtuk eltölteni amíg vettem egy üveg vizet és csináltam egy fotót, és már mondták is, hogy 

aki Filitheyora tart annak indulnia kell. Nem gondolnám macerásnak. Nekem nagyon látványos volt és izgalmas, főleg, hogy első utunk volt. 

 

Előzmény: klindu (27731)