Törölt nick Creative Commons License 2015.05.10 0 0 60180

Ez azt jelenti hogy 21-ezerért a bárdi auzotol rendeltem uj üzemanyagszintjelzöt ugyan is van egy gyüjtö edénye .És az edényben van egy csö és ami rá megy egy másik csöre rugo nyomja rá és o gyürürün tömit na most nekem ot álandoan buborékos gázolajat szivot fel.Rá adásul a kézi pumpám gumija kivolt repedezve és vettem ötezerért egy ujjat de az meg hibás volt gyárilag és most ott tartok hogy kikötöttem és egy visszacsapo szelepet raktam be.Na most ugy ahogy indul de valahol visszalevegösödik a rendszer.Amig szarok voltak az injektorok addig indult a legnagyobb hidegben is pöcc röff nem levegösödöt vissza annyi hogy vibrált a motor és egyeletlenül járt akkor a sok résolaj miat buborékok voltak a visszatéröben.de most még ugyan mit tegyek vele mert azota nem akar indulni meg azota van ez a vissza levegösödöt rendszer amiota injektor javitáson  volt.Van aki azt mondja sok a gázolajgöz.Nekem a szürötöl valo levegösödésre van egy gyogyirem a jövöhéten jön egy Dácia gázolajszürö.Ugyan is nézetek utána ott nem igy van a gázolajszürö sokkal jobb fajtával szerelték és egyszerben.

Előzmény: elkann (60174)