sapkásnyuszi Creative Commons License 2015.05.07 0 0 3793

Ma az utcánkban 3x elhajtott egy FIK 174 rendszámu gépjármü,melyet ,,brazil,, szinezetü emberek vezettek. Majd 4x leparkoltak a házunk,kapunk előtt, és a kocsiban ülő 3-4 brazil, heverészett. Megkérdeztem a nyitott ablaknál ülőt,hogy vajon mit keresnek,ill.,kit keresnek? Dadogott,ám kibökte,hogy a Turul utcát keresi, ami nincs Érden. Ha meg valami utcát keresek, elvileg térképpel a kezemben bámészkodom, és megkérdezek egy arra járót,hogy stb..... Ám ezek után felhívtam a 112-t és elmeséltem a látottakat,majd a hölgy, azt mondta szó szerint:. Ő nem tudja hol van a ,,város, és annak egy kerülete,, de felvette a fogalma nincs bejelentést. kb. 10 percig tartott. Az Érdi Rendőrkapitányságot is felhívtam a biztonság kedvéért,és láss csodát, elhajtottak,hogy ezekkel a bejelentésekkel a 112-t kell hivni. De ha ilyen analfabétát ültet oda Pintér Sándor Elvtárs, akkor mit várjak a rendvédelmi szervektől, akik magasról leszarják a betöréseket? Kedden kirámolták a 4 db egy hete lecserélt kerekeket felnivel együtt, és célratöröően jöttek be, tudták mit keresnek,mert a 10 m gumikábelen kivül, és a 6 m-s hegesztőkábelen, meg a temetői kandelábereken,meg egy vödör vason kívül mást nem vittek el, de ez kb. 150.000 Ft kár. Ennek folytatás volt ma a ,, brazil,, csapat látogatás. Kérem én, hogyan is lehetnénk biztonságban, még csukott ajtó mellett is? 

Leszarnak bennünket, és kártyáznak tovább, ott ahol nem ezt kellene.

Uff én szóltam