misi w28 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10955

szia  pici bambika   olvastam az index fórumon a hozzászólásodat nem tudom hogy tudnál e segíteni megírom hogy én mit szeretnék
 én kecskeméti lakos vagyok 28 éveskicsit molett   férfi vagyok keresek komoly kapcsolatra bevállalós hölgy olyanokra gondolok hogy   aki elfenekel    meg amit nagyon szeretnék egy hölgy el    szeretném újra átélni amit gyerekkoromban történt meg velem    én történetem   .Amikor én gyerek voltam én többször  belázasodtam mint a többi gyerek.Ilyenkor anyukám lázkúpot adott a popsimba.És nem tudom miért,de sokra nem emlékszem gyerekkoromból ,de ez megmaradt bennem.Gyakran volt olyan hogy elverte a seggemet mert tiltakoztam.A tiltakozás az volt hogy elhúztam a seggemet,összefeszítettem a seggemet.Ezeket tudtam bevetni       korhatárt:25-45 éves
olyan hölgyet keresek komoly kapcsolatra akinek ezek nem jelentenek problémát ez miatt keresek nálam idősebb hölgyet
de van itt olyan 25 éves lány akinek ez nem jelent gondot az is írhatsz nyugodtan szeretnék egy komoly kapcsolatot mert még szűz vagyok
kedves lányok hölgyek akinek felkeltettem az érdeklődését erre az email címre írhat
kutyaw500@citromail.hu  Azt is leírom honnan lenne jó ha jelentkeznétek:Kecskemét és környéke,Pest és környéke,Dunaújváros és Székesfehérvár.Ezekről a környékről várom jelentkezéseteket.Azért nem tudok messzebre menni,mert sajnos nincs kocsim. várom jelentkezésedet      szóval én ezt szeretném  írd meg hogy melyik dologban tudnál segíteni kellemes hosszú hétvégét kívánok
fórum misi w28 várom válaszodat nagyon örülnék neki ha tudnál segíteni előre is köszönöm üdvözlettel misi w28 kellemes napot

Előzmény: pici bambika (10954)