Caitlin Creative Commons License 2015.05.02 0 0 83916

ha valaki tervez roboporszivot venni: megeri :) kaptunk egyet ajandekba. aldi, legolcsobb. elvarasom az volt, h ne csinaljon nagyobb koszt (nem hiszek a legolcsobba, de tudom... lo, meg fog...) ezzel szemben a kis dragat bezartam a haloszobaba 15 percig elszoszolt benn es tenleg kiporszivozott :) a nappali/konyha trukkosebb. meg nem olvastam el a manualt, de ha meg programozni is lehetne, h 30p utan kapcsoljon ki, akkor minden reggel itthagynam ketyegni es szottyogni es este nagyjabol tiszta lakasba ernenek haza. most mar csak egy felmosorobot kell, de arra megvan a terv.

veszunk egy taviranyos autot es azt atepitjuk es a gyerek feladata lesz vele a felmosas :) mivel igy is az o feladata, szerintem az atepites hamar menni fog. 

mas.

gyereknek car sickness-re van vmi bogyo? es kialakulhat ez egyik naprol a masikra? eddig sose volt ilyen. par hete Mo-n wellnesselni indultunk, de hatvan kornyeken roka miatt visszafordultunk. ma rokakergetes nem volt, de meg londonbol sem jutottunk ki :( pedig sandwich volt a megcelzott allomas. holnap ujraprobalkozas, mert stonehenge van betervezve.

Arra a kornekre vonatkozo kiszallasos/megnezos otleteket is szivesen veszek ...