bacus Creative Commons License 2015.04.27 0 0 5203

Nos leirom még egyszer, én TWIN tunerest vettem.

 

Itt nagy a katyvasz, ugyanis a fél januárom ráment, hogy ilyet hol tudnék venni, de egy hivatalos viszont eladónál sem tudták megmondani, ha ott veszek/rendelek, akkor az az egy vagy a két tuneres változat.

 

Twin tuner még maga samsung szerint sem állapitható meg, csak a sorozatszámból... (ez jó nagy marhaság, rajta van a dobozon is, ebből aztán ki is derült, hogy hol volt élő raktárkészlet)

Egyébként ez az opció a 6500-tól létezik, de ott is csak opció, tehát egy 6700-as tipusban vagy 1 tuner van vagy kettő.

 

Ja és itt álljunk meg egy szóra, mert volt ahol közölték, hogy az övékben bizony 4 tuner van, (analog és a 3 dvb), mire közöltem, hogy akkor bocsi és 8 tunerest keresek...

 

Egy biztos, ha a pip-t bekapcsolod és a kis ablakban minden külső jel forrás nélkül tudsz az előre behangolt csatornák között váltani, akkor twin tuneres a tied, ha meg nem, hát akkor nem.

Ha hivatalos samsung garisat vettél (3 év ha beregized), akkor szinte kizártnak tartom, hogy twin tuneres, ilyet ugyanis én sehol nem láttam sem MM, sem Euronics, stb helyen!

Előzmény: zsoli02 (5199)