Candico Leblanc Creative Commons License 2015.04.27 -2 0 27246

Boxerkutya te már régóta jelen vagy mint a fórum elismert tagja,igaz-e?Az ALS fórumon viszont 2013-ban nem nagyon kedveltek téged meg az esztós lyme posztjaidat.Amit szintén minden egyes új fórumozó után belengettél,mindenkivel beszedetted.Amit még a mai napig csinálsz.Ja és az ottani betegek akikkel beszedetted a 6 kiló antibiót,már a nagy része halott.Akkor nem volt igazán sikeres a 4-5 kúra,nem tévedek?Pár kedves poszt rólad:

 

"Boxerkutya!

Én is ritkán nézek be a fórumra, mert teljesen szétverték.

Tudod, eleinte én nagyon hittem benned - lehet, hogy azért, mert hinni akartam?! - de sajnos be kell lássam, hogy amit tettél, te is, meg még egy páran, semmi más, mint kőkemény marketing!! Nem tudom, és nem is érdekel, hogy milyen összefonódás van közted és az Esztó dr.nő közt, de ezt a szélhámosságot, amit tettetek a gyógyíthatatlan beteg emberekkel, ez egyszerűen gusztustalan! Ha lenne energiám, erőm rá, szívem szerint beperelnélek benneteket a sok szegény beteg ember megtévesztése miatt! És ne gyere azzal, hogy nem tudtatok ti se mindent, ezt is meg kell próbálni, mert hogy egy próbát megér, csak tudod, rajtad kívül senki nem gyógyult meg! És te se az ALS-ből, hanem a lymeból! Bár ezt is csak te írod, úgyhogy én már azt se hiszem, hogy neked volt egyáltalán bármi bajod.

Így aztán mit keresel egyáltalán ezen a fórumon??!! Csak a vak nem látja, hogy a marketing miatt! Sajnálom, hogy erre csak most jöttem rá, és én is bedőltem a dícshimnuszoknak.

Az, hogy a vérvétel kimutatta a lyme-ot, ... tudod, erre egy ismerős orvos azt mondta, hogy sok ember véréből ki lehet mutatni, még a régi fertőzést is, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy a ténylegesen meglevő bajaidnak ez az oka, hisz akkor már régen jelentkezett volna.

Mindenesetre, hogy én azóta lettem még rosszabbul, hogy lenyomattam 3 antibiotikum kúrát, az biztos! De legalább volt aki jól járt, hisz a vizitdíjat ki kellett fizetni! Arról nem is beszélve, hogy mind ezek mellé - pedig ez se volt kevés pénz a vizitdíj és az antibiotikum - még megvetették velem a Vitanaxot, a Varga-féle csodagombát, mert, hogy ez még milyen jó lesz! Annak biztos, aki eladja, de ez a haszontalan csodaszer annyit se ért mint a kutyasz@r!

Tudom, hogy senkinek nem lehet megtiltani, hogy itt legyen a fórumon, de mint Bulbaris is írta, úgy lehet, magad maradsz, hisz mi, többiek, a tényleg ALS betegek már rég nem ezen a fórumon vagyunk - hála Szegediáginak - és csak ritkán nézünk ide. Úgyhogy jó beszélgetést saját magaddal, legalább nem fogtok összeveszni!"

Link: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=124647477&t=9086317

 

"Takarodj már innen a büdös picsába a lyme propagandáddal meg az Esztó biznisszel együtt, mert mind a kettőtöket és a fórum üzemeltetőjét is, feljelentelek! Ha nem tudnád, az ilyesmit a törvény bünteti! Elég volt! Nem szégyelled magad? Istent játszotok és vagyonokat csaltok össze? (7.000,-Ft egy szaros receptért?! Az istenhegyis kamu vérképekről már ne is beszéljünk!

Úgyféleket a nyáron kis híján a halálba hajszolták a sikertelen kúrák, alig tudták megmenteni az életét. És még van pofád idejönni és Neki osztani az észt? Hagy békén az ALS betegeket, UTOLJÁRA MONDOM!"

Link: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=124579513&t=9086317

 

"Szia!

Magam nevében csak azt tudom mondani, hogy KÉSZ ÁTVERÉS  az Esztó féle lyme kór!!!!!! Mindenkinek lyme van aki nála megjelent. Micsoda érdekes dolog ez!!!!!!! Orvosi kamaránál kellene az ilyen gazembert feljelenteni. Nekem is azt állította, hogy lime beteg vagyok és fél év elteltével sem javolt az állapotom, sőtt!!!! Csináltattunk maszek alapon egy összefogó nagy vérképet / ismerős orvosnál / és nyoma sincs a kórnak. Potyára szedette velem is a sok antibiotikumot. 

Ezt minden betegen eljátsza aki utolsó reményként hozzá fordul. Nem azt mondom, hogy nincs lyme senkinek, de az ALS betegek nem lyme betegek."

Link:http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=124529432&t=9086317

 

Azt hiszem innentől már elég egyértelmű mindenkinek miről beszélek,még annak is akinek eddig nem volt.Emberek ébresztő!!!