Gio1977 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 18390

Utalom, hogy ellent kell mondjak, vakargattam is a fejem rendesen, hisz lathatolag neked ez a szakmad, mig en csak a szakmamnak hala jarom be a vilagok ketszer oda vissza, de a japan naszutasok ide jarnak:

http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%9Aj-Kaled%C3%B3nia.

Volt egy film kb 35 eve, a japan Elfujta a szel,ami Noumeat egy paradicsomnak irta le, ahova minden naszutasnak el kell jutnia. Azota komplett iparag epult ki ra, es konkretan hetente hordjak busszal a repterrol a fiatal hazas "hordakat" ki. Mokas latvany az is biztos. Amit lathattal Parizsban, elsosorban a Notre Dame es az Eiffel torony koruli kertekben, az egy masik edes japan szokas, miszerint masoljunk indent ami nyugati. Legalabb het nyolc alkalommal lattam, hogy szornyu giccses feher hinton erkezik a japan hazaspar a Notre Dame ele, es ott fenykepezkednek.

Egy nagyon kedves Ausztral baratom evek ota el kint eleg szepen, csak abbol, hogy nyugati eskuvoket szervez. Felvesz egy fekete ruhat, berel egy kis hazat a kulvarosban, kicsit alakaitja kivulrol, hogy ugy nezzen ki mint egy kapolna (szerintem inkabb mint egy vegasi borzalom) es a fiatal hazasok minden hetvegen rohannak hozza, ahogy megvannak a normal eskuvovel, csak hogy eljatszhassak a filmekbol latott szertartast (zene, nemi latin szoveg, akarode..? Akarode ? Ha van valaki, aki tud valamit az most szoljon, vagy hallgasson... Hazstarsak vagytok. Illetve manapag az uj divat a pohartores  :)).

A rengeteg japan turista amugy, szerte a vilagban leginkabb nyugdijas, nem tudom feltunt e. Egy Tokyo Parizson pont egy ilyen par ult mellettem, es erdekes modon a ferfi meg beszelt is angolul eleg jol. O mondta, hogy ezeket az utakat a nyugdijbiztositojuk fizeti evente egyet, mert amig dolgoznak, az atlag japan nem tud elmenni nyaralni, mert nincs ideje ra. 

Na, be is fejetem, ne mzavarom tovabb a koreidet. Udv:

Előzmény: vélemény (18387)