Törölt nick Creative Commons License 2015.04.24 0 0 90858

Látom már FüstyZ megírta a lényeget.Este én is írtam,de mire elküldtem volna megint megszívatott a laptop,ujra indult-lefagyott és amit írtam elveszett.

Nekem annyi a lényeg,hogy a frontok azok készen vannak 72cm-es magas ajtó frontok és 30 cm-es meg 12 cm-es fiók előlapok-frontok.Ehhez kell leszabnom a korpuszokat de úgy,hogy a "rések-hézagok" (fiókoknál)kiadják  az ajtófrontok méretét.Tehát a fiók előlapok sem 30 cm-esek hanem valamivel keskenyebb,olyan 297 mm.A hézagot az előlapok (fiok) között olyan 3-5 mm-re állítják.Tehát nekem van 2 x 30 cm-es meg 1 x 12 cm-es előlap az úgy 72 cm a"résekkel" együtt.

Na most az ajtófrontok körüli "hézagot" azt ugy kell kalkulálni,hogy milyen a kivetőpánt.Ráütődő,félig ráütődő,vagy esetleg közézáródó de ilyet már nem épít senki szeritem,mert nem szép.

Tehát a ráütődőnél van az a max 3 mm a korpusz széle és az ajtófront széle között MAX.

A félig ráütődőnél meg 5-10 mm max a szélek között.Nekem ráütődős blumotion clippes kereszt szerelőtalpas kivetőim vannak és ugy kell mérnem a korpusz leszabását,összeszerelését.

A fiókok beszereléséhez is megvan már a menet :)

Előzmény: Törölt nick (90852)