balótata Creative Commons License 2015.04.22 0 0 389

Kedves Fórumozók!

 

Már régóta vágytam megtalálni a jó csontkovácsot. 

Nekem fejfájásos-szédüléses panaszaim voltak, és állandóan zsibbadt az egyik kezemen két ujjam.

A szokásos körök után úgy döntöttem nem bízom magam tovább  TB-re.

A második körben orvoscsontkovács-hoz mentem Mégiscsak doktor, .. külföldön tanult ugyebár?!

Hagyjuk! Már a vizsgálat se 2Ft volt. De 8 kezelés után meguntam a kb. 5 perces, lazitás nélküli kezeléseket, pedig 12-t javasoltak! Ugyanis nem javultam!

Ezután elmentem a " város legjobb csontkovácsához" , aki szintén nagy csalódás volt.

Ő kigurított egy polifoam szőnyeget a földre, majd rámülve  próbálkozott ropogtatni de felettébb eredménytelenül, ...és a hygiéniáról nem is beszszélek, mert azt nem ismeri.

Egy másik "komoly tudású" csontkovács, (állítólag tanítja is!) jól megköpölyözte a hátamat, jól megcsípkedte, majd belém böködött valami kütyuvel kettőt-hármat. Aztán egy roppanás nélkül távozhattam.

Tele lett a hócsizmám!

Ha nem látom meg a TV-ben, egy gericgyógymódokkal foglalkozó műsorban  Köhler Istvánt, ezt a nagyon kiváló csontkovácsot, talán így is maradok.

Rákerestem a neten. Megtaláltam a Fórumon is, többen irtak róla. Jót!

Most én is csatlakozom hozzájuk.

Végre valaki megvizsgált (nem kellett érte külön fizetni!), elmagyarázta a gyógymódot úgy, hogy én is megértsem, aztán csodák csodája, volt ropogás! Nem is kevés! Első alkalommal!

A nyak kezelése mestermunka a többihez képest! Kitapogatta, és egyesével helyremozgatta a nyaki alkatrészeimet!

Nála nincs fájdalom, durva mozdulat, és nem kell alsóneműben vonaglani különböző furcsa pózokban.

Azt nem mondom, hogy egy alkalom után, de néhány kezelést letudva, már teljesen gyógyult vagyok.

Köhler István nem véletlenül volt a TV-ben. Magasan a legjobb csontkovács akivel találkoztam.

Kíméletes és eredményes!

A nyak kényes terület, ha nyakat kell mozgatni valakinek, én csak!!! őt javaslom!