Törölt nick Creative Commons License 2015.04.20 0 0 5006

Köszönöm a jókívánságot! 28-án kell visszamenni az orvoshoz, most psychológusnál járt a gyerekem, de persze nem hisz benne, és ez baj. Kedden relaxálni fogja megtanitani, nem tudom ez mennyit fog segiteni, de mindegy is. Olvastam egy könyvben, hogy az astrocytomát (illetve az agydaganatot) milyen tünetek alapján szokták észrevenni, abból egyik sem volt a gyerekemnek, viszont irnak a kábultságról, aluszékonyságról, meg itt még volt valami, és a vége a kóma volt.  Most már teljesen összezavarodtam, a gyerekem 36 éves, és azt látom, hogy nem tudok segiteni! Egyelőre szóba sem került sem kemó (az állitólag nem  is használ semmit), sem pedig sugár. Ma 6 hete volt a műtét. Egyébként a műtét előtt is ilyen kábultságot érzett, tehát ez nem a műtét miatt van. A daganat nagyon nagy volt (5x6x7 cm-es), és ebből csak egy 3,5 cm-es darabot tudtak több részletben kivenni, ahogy a szövettant látom. Ráadásul infiltrált, szóval ez egy őrület. Azzal vigasztalnak, hogy lassan növekszik, de mi az a lassan? Nem tudjuk mikor kezdődött, és bizony a daganat felét sikerült csak kivenni (vagy még annyit sem). Nem tudjátok, hogy a kontroll  alkalmával csinálnak-e  CT-t vagy MR-t?

Előzmény: babett_v (5002)