Dóra9902 Creative Commons License 2015.04.20 0 0 307

Sziasztok!

Nekem is már lassan 4 hónapja hőemelkedésem van. Régebben is voltak ilyen időszakok, de sosem mértem rendszeresen. Amikor éreztem, akkor utána általában egy mandulagyulladás lett a vége. Január óta viszont minden nap hőemelkedésem volt, a 7.1-2-t még annyira nem, de a 7.6-t megéreztem... Mindenféle kivizsgáláson voltam, a manduláimmal viszont hetente jártam kontrollra, mert gennyesek voltak és az antibiotikum csak átmenetileg hatott rájuk. Múlt héten szerdán kiszedték a manduláimat (orr, garat), most vagyok a műtét utáni 5. napon. Kaptam a műtét alatt és utána a kórházban vénásan antibiotikumot, valamint még itthonra is írtak fel 7 napra. A hőemelkedésem még nem múlt el. :(((( Van valaki, aki hasonló helyzetben van? Esetleg pozitív magyarázat, hogy ez a hőemelkedés még belefér?

Teljesen el vagyok keseredve, ha ez sem oldja meg a problémát... Azt mondták a műtét előtt, hogy garantálni nem tudják, hogy megszűnik a hőemelkedés, de ha nem lenne hőemelkedésem, akkor is ki kell szedni a manduláimat.

Köszi a válaszokat.

Dóra