zsorsz Creative Commons License 2015.04.20 0 0 18266

Nézd, férfiasan bevallom,nem tudom 100-ra hogy ez menyire jó v. rossz,ezért is próbálok v.mi beszélgetést kezdeményezni,az igazságot kiszűrni.

 

"De azt is elmondja a srác, hogy a kitalálója nélkül senki nem tudja jól megcsinálni"...nem hiszem hogy a neten fellelhető anyagok alaján ezt ne lehetne  jól megcsinálni.

 

A permafórumon már érdeklődtek szakirodalom után "A kérdésem az lenne, hogy van e valamilyen szakirodalom ebben a témában amihez hozzá lehetne jutni és az alapokat elsajátítani.

VÁLASZ: KÉT ALKALOMMAL ADTAM LE KANDIDÁTUSI ÉRTEKEZÉSEMET. DE ÚGY 1984-BEN, MINT 1994-BEN "ELFELEJTETTÉK" A VÉDÉS IDŐPONTJÁT KITŰZNI. SŐT MÉG ÉRTESÍTÉST SEM KAPTAM ENNEK OKÁRÓL. (TERMÉSZETESEN A KERTÉSZETI EGYETEM AKTÍV KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL).
PUBLIKÁCIÓIMAT PEDIG VISSZAKÜLDTÉK. CSAK HARMINC ÉV UTÁN TUDTAM MEG INDOKÁT. "VILÁGBOTRÁNYTÓL" TARTOTTAK.
PUBLIKÁCIÓ HIÁNYÁBAN AZ ÁGASKORDON TŐKEFORMA ÖTVEN ÉVES FEJLŐDÉSE, CSAK SZABADALMAIM ÁTNÉZÉSÉVEL KÖVETHETŐ NYOMON. EZT A TUDOMÁNYOS ÉLETBEN IS URALKODÓ DIKTATÚRA, NEM GÁTOLHATTA MEG, MIUTÁN SAJÁT KÖLTSÉG VÁLLALÁSSAL KÉSZÜLTEK.

 

Ugye,ismerős a történet,számos külföldön sikerre vitt magyar találmány jutott hasonló sorsra.

Előzmény: juhosttt (18264)