bohrer Creative Commons License 2015.04.14 0 0 263684

Nem KYMCO blokkos, nézd meg hanem Keeway.  Nekem is Kymco van tudom miről beszélek, a KYMCO az jó a Keeway egy fos. De ez kétütemű és Keeway, a 4 ütemű 125-ös Malaguti Ciakba teszmek Kymco blokkot többek között. A Levegős PIGI-nél, igen jól tudod, a porlasztó 12mm torokátmérőjű, azzal mit csinálsz hogy lesz 17mm-es ???? Nem a szívócsonk hanem az egész porlasztó öntvény szűkebb. A 17-es is folytva van ott kiveszed a szűkítő rézlemezt a bemenetről, és nyitva lesz, meg a variátorból a távtartógyűrűt stb. Olyan  levegős NRG-t láttam ami gyári volt szalonból vették, próbálgatta a tulaj herélgetni, de csak nem ment. Őszinte volt a tulaj, így nem is vettem meg, ugyanazt írta mint az EGÜ motors oldalán, sőt motorkereskedő és szervizes haver is mondta ezt a hengercsatorna eltolás dolgot. Ennyien nem tévednek. Az Injektoros meg nagy lutri, bolond aki belevág. Volt olyan haver aki ezt vett, de a gatyáját ráköltötte  mégis szervízből hazafelé már szar volt a moci, tréleren gödöllőről haza, hibakódkiolvasás pesten, utána sokadjára átalakították porlasztósra kisebb vagyonért és úgy nagynehezen eladta, de soha többet injektorosat.

Ismeretlenül is próbálok jó tanácsot adni a srácnak, ne vezessük félre.

Előzmény: tcaoe (263683)