Hanuta85 Creative Commons License 2015.04.13 0 0 18581

Sziasztok!

 

Szeretném leírni a párom jó kis sztoriját a Flex-Temp Hungary kft-vel....!

 

Aki a Flex-Temphez akar menni az gyorsan felejtse el..igérnek 1300eur fizetést  és túlóra lehetőséget is tehát olyan 150% fizetést Hollandiába...raktári munkára! amit hetente fizetnek ki de az első 2heti fizujukat bent tartják és a 3héten kapják ki de közben levonják a heti 80eur szállás díjat és a heti 20eur TB díját mert azt magának kell kifizetnie! Tehát a havi szállásuk 320eur és 80eur a TB fejenként amit minden hónapban köteles vagy kifizetni ha dolgozol hanem!!!!

Az útiköltséget ki kellett fizetnie 105 eur kértek el a busznál ami a Keleti Pu-tól indult..ezt tudtuk hogy ki kell fizetni, szal ez nem volt meglepő! a meglepetés akkor érkezett mikor kiértek az Axel céghez aláírni a papírokat/szerződés nagyon bunkó és lekezelőek voltak, és mondták neki hogy majd kedden fogja hívni a neki kihelyezett kapcsolattartó..és itt még csak szombat volt..hol van még kedd? aztán kivitték őket a szálláshelyre...50km a várostól (Tilburg) kint az erdő semmi kellős közepére, egy apartman tábor féleségbe...buszközlekedés napi 2x!!!! a bolt tőle 10km szal ha boltba akar menni akkor gyalogoljon..itt Pesten azt mondták neki céges busz fogja vinni dolgozni és hozni is! Nos életem párja belépett a szobába ahol elszállásolták...5-en nyomorogtak egy szobába egy térdig érő hűtövel 5emberre..a kosz a retek mindenhol és internet se volt!!!!!!!! Lengyelekkel és Magyarokkal lakot volna együtt, majd a magyar srác közölte vele hogy amit itt  Pesten mondtak neki a Flex-Tempnél azt gyorsan felejtse el! Nincs 1300eur alap fizetés mert nem hivják be minden nap dolgozni, max 1héten 2x vagy 3x!és a legmagasabb fizetés is 1000eur arról nem is beszélve hogy mindig máshol dolgoztatják őket! Én telefonon keresztül megkérdeztem az egyik magyar  srácot hogy minek marad ha ez van? És akkor közölte velem hogy 2hete van kint ebböl dolgozott 4napot és vészesen kevés a pénze..nem tud hazajönni és megvárja az egy hónapot! A Flex-Temp nem ezzel a feltétellel hirdette az állást a párom nem erre jelentkezett!!!!  1300eur alap bérről volt szó és tulóra lehetőséggel!!!!! heti 5X8 órás munkanappal és nem heti 2X12 órás munkával!! azt mondták minden szállásban van internet.. de nem volt..mert ugye az ember nem telefonon akar a szeretteivel kommunikálni..mert az ugy nagyon drága..! A páromnak szerencséje volt mert az a busz ami kivitte még aznap indult vissza Magyarországra..így hazatudott jönni...105euróért...! És nekem ne mondja senki hogy erről a a Pesti munkaközvetitő nem tud vagy nem tett panaszt még senki!!!!! Leírtam a véleményemet..lehet hogy kitörlik de lefogom írni más fórumra is!!!!!!