Smafu.w126 Creative Commons License 2015.04.09 0 0 352316

Nem a biztonság az elsődleges, de nem mellesleg az ördög nem alszik. Noha én rendben tartom a kocsimat, nem vagyok technikai isten, nálam is történhet bármi, és a tények makacs dolgok, ez esetben a tények azok, hogy turbó van a kocsin, a turbóban sok olaj kering, a kocsim diesel, minden adott az ördög asztalán, hogy a kirakósból játékot csináljon. Noha Mercedes esetében igen igen ritka a turbós felakadás, én ezt a szentelt vizet azért oda csavarozom! A fő, és elsődleges funkciója a lopásvédelem, más egyéb védelem mellett.

Nem kevés pénzből nem kevés ideig, nem kevés munkával épül a kocsi, sajnos alkatrészek hiánya miatt, és a konkrét kocsira jellemző tulajdonságai miatt jó esélyem lesz arra, hogy valaki/kik esetleg adás-vételi szerződés és ellenszolgáltatás nélkül akarják magukévá tenni. És mivel köztudottan a csip-csip riasztók inkább játékszerek mintsem védelmek, én teszek róla, hogy kielégítő védelemmel legyen a kocsim ellátva, ezt nem viszik sehova ha én nem akarom, max darus trélerrel...

Előzmény: Sz.G.E270CDI (352312)