Buvolix Creative Commons License 2015.04.08 0 0 1066

Hello !

 

köszi a tapasztalataid. :)

 

Érthető az, amit a CB gyűrűjével kapcsolatban írsz, hogy szilikoncsövet toltál rá, de azért ha időd engedi, akkor tehetsz fel róla képet. Azzal mi volt egyébként a gond ? Mármint miután szilikon csövet húztál ár már nem volt kényelmetlen az öv ugye ? és mégis váltottál ?

 

Nekem a fém erényöv és a lakat alapból nem játszik sajnos, mert hátha ellenőrző kapun kell keresztülmennem.

 

A CB 6000 S-el, ami van 2 gondom van :

- a gyűrű része mivel nem lekerekített nyomot hagy napok után. Az egészségem ellen meg nem játszok.

- ugyanakkor egy picivel lehetne rövidebb a cső része.

 

Te is jó sok pénzt beleöltél már. Legjobban az tetszik nekem, amit te vettél, amit 3D nyomtatóval készítenek, mert arról sok jót írtál, csak sajnos ott sem jártál szerencsével, mert nem jó méret.

 

Hajlandó lennék többet is áldozni erre, akár 40 ezer forintos erényövel, de akkor az legyen tuti, hogy jó lesz...

 

Én nem vették fel olyan övet, amit linkeltél, hogy a derékra is kell rögzíteni. Nekem azok nagyon nem tetszenek. A Holytrainer viszont tetszik, csak tényleg drága. Arról még nem készült utánzat, hogy olcsóbb legyen ?

 

 

Előzmény: Poch Odon (1036)