miertkommentelsz Creative Commons License 2015.04.08 0 0 4288

dehogy esik bele , ugyanugy provokal mint te , de semmire se mentek mert csak azt bizonyitjatok be mennyire irigykedtek arra hogy nekem nem kell mar dolgozni , es valutakat se kell cipelnem a magyar fovaros es florida kozott hiszen mindket helyen 6 honap alatt kell elkoltenem 12 havi nyugdijat , a multkor is ronggya egtel a humos angolul topicban , a vegen valahogy kigugliztad az internetrol azt a viccet amit tolem hallottal eloszor , te valami tulelo nick voltal  vagy survivor evekkel ezelott , annyi oromot szolgaltattok nekem denessel hogy abba ne hagyjatok , megolne az unalom a froclizasotok nelkul , ami az oreganyamat illeti az nekem nem volt csak neked van vagy volt az en edesanyam tavaly halt meg 96 evesen es most itt allok 2 fovarosi lakassal es egy balatoni villaval amit nekem kell eladnom mert a hugicam 6 honapig semmit se tett az eladasuk erdekeben , na ez a bosszanto mert ha eladom nincs mibe fektetnem a penzt , tulajdonkeppen felesleges de azert valamire csak jo lesz a kb 15 millio ami a 3 ingatlan fele

Előzmény: Motley Fool (4287)