juhosttt Creative Commons License 2015.04.08 0 0 88387

Éppenséggel találtam, de mint írtam olyan árak vannak, amit kissé megpótolva valóban veszek egy gépet. De azért egy kérdést csak megért, hisz itt azért hazai a pálya.

Meg sokan felnivel és gumikkal adják, ami alapból tényleg iszonyú drága. Na de sebaj.

 

 

Másik kérdés, mindenkinek:

Mtz 550-es szokás szerint. Gondolom lerágott csont már, de hátha tudtok valamit...

Dugó, gyűrű, hüvely vacsi új, porlasztó alsók újak/belőve. Adagoló felújítva, (átengedte a gázolajat a táp szivattyúnál). Teljes olaj csere. Általában forró vízzel szoktuk felönteni 2x hogy a blokk melegedjen. (izzító az jelenleg nem jó rajta.)

De végül is a fő gond az, hogy nem csak a hidegben vagy reggelente indul nehezen, hanem egy melegebb napon is ezt csinálja. 

Indításkor az indító motor hajt mint az állat, (nem az eredeti van rajta, hanem egy kisebb). Füst is van, szóval anyagot is kap.

Pl ma is ez volt. De aztán átjött a szomszéd, behúzta, párat röffent és ment is. Az akksit bemértem, 12.6 V-ot mutat a műszer. Lehetséges hogy mégis akksi gond lesz? Utána ha picit jár, akkor indul könnyedén leállítás után is. Azért annyira nincs már hideg, hogy ennyire ne induljon befele...

Előzmény: Józsi73 (88385)