domesanyi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 496

Érdekes váltás, de ez két külön kategória, nem a hajtás lesz az egyetlen különbség.

Én is Toyotáról váltottam, Avensis --> XC90. Kedd óta használom a Volvót, nagyon nehéz pillanat volt a Toyota elhagyása - 9 év óramű pontosságú működés - de már volt Volvóm, nekem ez visszatérés a márkához. Más lett a fontos, kisebb üzemzavarokat, nagyobb javítási számlákat bekalkuláltam cserébe más előnyökért.

 

Egyébként ott van a Toyota Land Cruiser, szerintem a kategória legjobbja, picit túlárazva (gondolom okkal), azzal tényleg illik legalább néha dagonyázni. A Volvot a felhasználók nem igazán terepre veszik, bár ott is elboldogul, ez inkább városi/közúti jármű, alkalmi terepezésre.

 

Nem tudok semmi extrát, amit át kellene nézni, csak amire minden autóvásárlásnál figyelni kell. Ha neked fontos az összekerék hajtás, akkor főleg arra figyelj - volt itt több bejegyzés, hogy mi ennek a módja, ha van lehetőséged kipróbálni, az a legjobb. Nekem inkább a megkímélt állapot volt fontos, így a bőrüléseket átnéztem, az összekékhajtást nem... :)

 

ui. Egyébként a hétvégén többször terepeztünk, remekül működik az összekerékhajtás is!

Előzmény: fényECSet (495)