hardasia Creative Commons License 2015.04.01 0 0 7504

sziasztok:) na átolvasgattam amiket irtok

 

hát ez a pumpálás nem tűnik valai biztonságosnak, lehet hogy nő 2 centit de hogy a hajszálereket szétbaszkodja és nem igazán fog meg ugy felállni mint kéne hiába nagy ha nem birod használni mert ne olyan kemény

 

nem véletlen árulja mindenki itt a fórumon:D:D:D

 

a pirulákról eddig senki se tudott semmit se megosztani h működnek e..sehol egy before-after kép vagy vmi..de minden oldal ettől folyik:D

 

ha ne működik , hogy képesek ezek a cégek még mindig fentmaradni, hogy lehet hogy senki se perelte szét őket a felhasználók megvezetéséért ,konkrétan átbaszásáért...meg miert éri meg nekik visszafizetni a pénzt::D

 

gondolom senki se ment reklámálni a mikropöcsével..hogy baszki ez nem nőtt meg , kérem vissza a pénzt..gondolom egyik se mert még odamenni

 

én elkezdtem jelqezni hatásosnak tűnik...mert 5 éve volt 13 centi...most vagyok 28 éves

és most méregettem és 16 centi és 4.5 cm vastag...már elég használhatónak mondható:D de azért én 18 ig felhuznám ha lehetne,meg a vastagságot is pár centivel..

 

teszek ide egy képet illusztrációnak hogy most milyen...mert berendeltem a sizegain plus...1 hónapig fogom használni..+ jelq ha nem műküdik , hagyom ezeket a bogyókat a picsába:D 

 

de addig nem tudok nyugodtan a siromba feküdni  még saját magamon nem tapasztaltam:)