pependre Creative Commons License 2015.03.31 0 0 344442

Szerintem totál szerencsétlen az összehasonlítás. Hanga fizikális adottságai még Vojáénál is lényegesen jobbak, ez az alaphelyzet. Hanga egytől háromig képes játszani, Voja csak kettesen és hármason. Ez szerintem eddig sem volt kérdés. Vojvoda dobása nagyságrendekkel jobb, mint Hangáé, általában emiatt is tud jó egyegyezni, mivel rá szorosan ki kell lépni, s ebben az esetben remekül használja a gyorsaságát. Ám az is tény, hogy ezekkel a képességekkel lényegesen többen rendelkeznek a nemzetközi mezőnyben, sőt, a kisemberek többsége pont ezekben jó. Más lenne a szitu, ha Vojvoda tudna irányítani, akkor már egészen más piacok nyílhatnának meg előtte, mint így. Én annak örülök, hogy Németh Isti után végre van két olyan magyar a külső posztokon, akik együtt nagyon komoly problémát okozhatnak a válogatottban az ellenfeleknek. Szóval szerintem mindkét srác nagy értéke a magyar kosárlabdának, divatos hasonlattal élve Hanga a zászlóshajónk, s szerencsére azért Vojvoda is bőséggel tud olyan szinten játszani a nemzetközi porondon, ami biztosítja, hogy ne szürküljön bele a hazai mezőnybe.

Előzmény: vargalacika (344438)