naox Creative Commons License 2015.03.28 -1 1 15690

"Te sem az idevonatkozó statisztikákat az alkoholisták ivási szokásairól."

De (sajnos) igen. Nagyon is. Nem egy céges projectet pont ezen statisztikák ismeretében lőttem ki etikai okok miatt.

 

"pálinkaivó alkoholista."

semmi ilyet nem mondtam. A fordított állításról beszéletm: az alkoholisták "drog-karrierjében" túlnyomó mértékben pálinka szerepel. Azért, mert ez a legköltséghatékonyabb. Semmit nem mondtam a pálinkafogyasztókról, én az alkoholistákról beszéltem.

De a hsz. nem erről szólt, hanem barátilag próbáltam az olvtársat figyelmeztetni arra, hogy éves szinten 100 fölötti kishazánkban a pálinkaivók által elszenvedett glikolmérgezések száma. És egy okos főző ez ellen védekezik: nem használ glikolt.

"Különösen bizgerálja egy másik topik tagjait"

semmi kifogásom az ellen, ha ott küldtök el az anyámba. De itt segítettünk, és erre idejön egy csomó tahó, és szétcseszi a topikot (elnézést, de ezt nem lehet szebben mondani). Itt ez a kocsmai hangnem nem fogadható el.

Teljesen lényegtelen, hogy mit tartok a pálinkafőzőkről, vagyok annyira kulturált, hogy ezen a topikon ezt nem osztom meg. De elfogadom, hogy semmi baj azzal, ha megvan a saját klubjuk. Nem megyek oda hőzöngeni. Ha segítséget kér valamelyikőtök segítek/segítünk, amennyire tudok.

 

Előzmény: hevezoli64 (15689)