nofRETRO Creative Commons License 2015.03.27 0 0 55044

Kedves lawrence1961 , itt idéztem is: 

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=134356290&t=9204653

 

A Zsuzsi szobor lendített be, azt a képet még én töltöttem fel anno a köztérképre, azt is tudom, hogy ma már máshol van.

 

Ezután kezdtem nézegetni a képeket, és valóban, nem néztem közben a listádat, mert ismerős részre is találtam néhány képen, amit a nagykiterjedésű bontás elkerült. Így csöppentem bele.

A régi utcanevek a papíralapú leírásokban mindig megakasztanak, ezért örültem annak, amit még beazonosítottam, mai hűlt helyén. 

Hogy most épp mi a követendő eljárás, hirtelen nem tudom, de mintha a mai hely is szerepelne az adatolásban, szerintem praktikusan. Az sem rossz, ha fel van tüntetve, ha lebontották.

A mai (2015.) környezetbe könnyebben bele lehet képzelni, ha a mai utcanevek is szerepelnek. Így gondolom én, lehet hogy tévesen.

 

Az általad közölt meghatározások nagyon fontosak, és szerintem senki sem hagyja, hagyhatja figyelmen kívül. 

 

A rögzítéshez volt valami ajánlás, hogy milyen formulába öntse a megfejtő a szöveget, amivel az ő munkájuk kicsit könnyebb lesz, de ebben nem vagyok illetékes, kapunk majd infót, ha szükségesnek gondolják. 

Előzmény: lawrence1961 (55036)