traktoros82 Creative Commons License 2015.03.26 0 0 88317

Értelek. Nézegettem én is, elég vegyes a felhozatal.....de árban nincsenek nagy eltérések.

Mivel ehhez van a legtöbb anyagom, valószínűleg nekiállok. Tudom, hogy itt ilyet írni nem szabad, de magát az állványt zártszelvényből fogom megoldani. (Sajna csak az van itthon felesleges.)

Az állítható asztallaphoz még nincs anyagom, azt vennem kell majd. Bár jó lenne valami bontott cucc.......mert az nem kerülne semmibe, vagy csak fillérekbe. 

Sima MDF bútorlapról írtátok, hogy nem túl jó mert középen meghajolhat.

 

Ha bontott anyagban gondolkodom mi lenne a legmegfelelőbb donor? Talán ha vateráznék valami régi bútort amit szét lehet bontani?!

Nagyjából én is ebben a 60x100cm asztallapban gondolkodom.

 

Körbenéztem most este a garázsban, de hengerhez sem találtam sem elég, sem megfelelő faanyagot. :( Viszont találtam 110-es vastag falú műanyag csővet és találtam 120-as sima csatornacsövet. 

Ebből meg lehet esetleg csinálni a hengert? 

Öcsémmel esztergáltatnék a két végébe záródugót akár műanyagból akár fémből (amit beragasztanék) a záródugók közepét átfúrnám, abba mehetne a menetes szár majd pedig a csapágyház. Így látszólag elérhetném azt az állapotot amit Te is a hengernél.

Előzmény: Törölt nick (88253)