ha4nz Creative Commons License 2015.03.25 0 0 62326

Szerintem rosszul tetted fel a kérdést: Nekem ezek a termékcsaládok tetszenek, nektek mi ezekről a véleményetek?

 

Lehet kapni olcsót, szépet, megbízhatót. Ebből a háromból kettőt választhatsz :)

 

Nekem a személyes tapasztalatom, hogy minimum anyával kell dolgozni olyan helyen ahol nagyfogyasztók vannak. Egy sólámpát az obis 300Ft-os is elbír. Mosógépet, mikrót már nem. Gondold át a sorolást, van-e hozzá megfelelő keret? Minden szerelvény ami neked kell, azt tudja-e az adott termékcsalád? Az anya belépő szint (106+6-tal nincsenek jó tapasztalataim, a többi ok.) , a classic már sokat tud (felhasználóbarát bekötés, de gyengeáramú csatiból hiányos) a csúcs már lehet az uniqua (főleg szép, de sokmindent is tud, pl: barométer is van meg mozgásérzékelő). Legrandból is érdemes nézelődni, ha gyengeáramú csatlakozók is kellenek majd, pl. hdmi. A falonkívüli legrand forix sem rossz választás, de nekem is itt tanácsolta az egyik kolléga, hogy a koax aljzatait hanyagoljam. Eddig két darabot tettem fel, egy horror. Többet sosem. Bár a többes dugaljai is érdekesek, házilag kell belepakolni az összekötőket (tudtommal jelenleg Magyarországon érintésvédelmileg ez nem is szabályos megoldás, bár Szentesen gyártják).

 

Előzmény: pocsolya84 (62322)