Marshallplast Creative Commons License 2015.03.25 0 0 30261

Sziasztok!

 

Csabi vagyok.

Ez az év nem lett valami jó nekünk, a lányomnak Eszternek a lábát Ápr 3 án kezdik sorozat gipszelni, majd ha nem javul műtét és ismét gipsz majd járni tanul. Minimum 8 hónapig lesz itthon velem, így az évben nem fogok dolgozni.

/lábujjhegyen járt amit a régi orvos nem vett észre és most maradandó mozgássérült lett. Nem látszik rajta csak ritkán teszi le a teljes talpát..csak papíron lett mozgássérült ami számomra hihetetlen mert szinte egyik napról a másikra kapott róla papírt./

   Ha lehet, megkérhetnélek titeket rá hogy ha jártok életlenül erre benéznétek hozzánk?

Nyírbátor mellett lakunk, Jani már olt itt a feleségével egyszer ő tudja hol lakok.

Nem szeretnék kocsit próbálni, bőven elég ha láthatlak titeket mert ez az év tényleg nem lesz valami fényes.

  December óta orvosról orvosra járunk, utána jött a sok gyógytorna, gyógycipő stb..végig se tudom írni mennyi helyen voltunk és merre kell menni most is.

  Egyre jobban hiányzik a régi kicsi sárga kocsim, de ennek lőttek egy ideig szerintem mert a lányom az első amivel gondolom ti is egyet értetek.

Nem tudom mi ilyen nehéz hogy nem tudok egy vasdarabot megvenni, ennyi év alatt :-( sem.

De ha láthatom már az is nagyon jó!

Remélem ti jól vagytok! 

Majd felnézek ide mert jövőhéttől már gipszben lesz a pirurom, suliba sem megy már az idén mert két gipszben nehéz lenne neki így lesz időm böngészgetni.

Üdvözlettel: Csabi