deszegregator Creative Commons License 2015.03.24 0 0 110092

Akár földgázosra is meg tudod buherálni. 2mm furattal felfúrt vált be, akkor pirít legjobban. Kísérletezéshez 5mm- csavarokat fúrtam fel fúróval központosan hosszába. (1,8;2,0; 2,2 mm)  Ha nem tudsz sűrű menetes csavart készít(t)te(t)ni , akkor a ritka menetes alá rakj egy kis teflon szalagot, meg fogja az is.... Nem tudtam fúvókákat szerezni ehhez a ketyeréhez, de tökéletes megoldás a felfúrt csavar is. Az 50 literes dupla falú üstöt felfűti 50 - 70 perc alatt hidegen (hőmérséklet, cefre hőmérséklet függvényében) a forró üstöt felöntve 30 - 40 perc alatt, sőt a törkölyt forró hűtővízzel felöntve 20 perc alatt feltuningolta. (Vigyázzatok! Gázszerelő ismerősöm mondta, hogy kolbászolnak a hatóságiak ellenőrizni, ha egy ilyen szerkót lelnek közvetlenül bekötve, az az álmoskönyv szerint sem jó. Nekem csonk, golyóscsap, tömlő, gázégő, a golyóscsap mindig zárva ha használaton kívül van a berendezés. Teljesen rendben is van így. Nem értem miért néznek Neander völgyinek minket, de ezzel sem lenne baj, ha mindig annak néznének, pl akkor is amikor olyan szabályokat alkotnak, amit még ők sem értenek....De hagyjuk...) 

Előzmény: kornel8 (110073)