Hegyipeti Creative Commons License 2015.03.24 0 1 28

20 éve ismertük meg egymást nejemmel. Szüzek voltunk mind a ketten. Szép fokozatosan kialakultak a szexuális szokásaink. Pár hónapja szeretkeztünk, amikor először a szájába vette. Azt hittem elájulok a gyönyörtől!!! Egyszer aztán a szex végén, amikor immáron szokásként orálisan segített elélvezni, elleheltem halkan, hogy elmehetek-e a szájában. Engedte és én agyon dicsértem, meg hogy milyen jó volt. Ezután, ahogy ilyenkor  odatartotta a száját mindig beleélveztem és ő volt nagyon büszke produkciójára. Mindig megdicsértem  és soha sem érezte úgy, soha sem mondta, hogy megalázom, soha nem vettem ki a szavaiból semmi ilyet. Nagyon élvezzük azóta is! Aztán egyszer "véletlenül" összekentem az arcát és most már erre kérdeztem rá, hogy mehet-e mert annyira izgató a látvány. Rohant megnézni magát a tükörben és ott menőzött nekem maszatos képével. (Amint megjelentek a digitális kamerák azóta le kell fotóznom így is meg mindenütt amit kitalál. Szexi ruhában, csupaszkodva ahol csak kitalálja, meg szex közben.) Persze rohadtul élvezem én is ! Aztán ma már mindenféle malackodást művelünk az arcra élvezés után, de ugyan így malackodunk, ha máshová élvezek a testén. Még számba is beengedi és onnan malckodjuk ki közösen. A harmincas évei közepén még mindig egy tinitestű szépség. Bevállalós és mindent enged nekem ami az análon, meg egyéb baromságokon kívül van! Nagyon boldog és gazdag az együttlétünk az arcra és szájba élvezéssel együtt, soha semmi konfliktus, meg felsőbbrendűségi-alárendeltségi komplexus sem jön elő. Élvezzük a szexet!