tyler-durden Creative Commons License 2015.03.20 0 0 638643

nagyjából egyetértek veled. szerintem is el kéne választani a technikát a sportszakmától. legalábbis addig, amíg az f1 újra kitalálja magát. mert ugye minden sorozatnak van valami létalapja. Rally, Endurance, Nascar stb. Az F1 mi? a leggyorsabb akar lenni? A technikailag legfejlettebb? A legnagyobb ügyességet kívánó? A legveszélyesebb? Vagy csak egyszerűen trendi, elit és mittudoménmi. Régebben ez egyértelmű volt, ma ez utóbbi oltárán feláldoztak sokmindent és maradt egy katyvasz. Én azt az F1-et szerettem, ami szimplán blowed your head off. Amelynek a rajtjánál érezni lehetett a feszültséget, hogy itt most férfimunka következik 2 órán át. A többi mehet a gyártók laboratóriumába, az engem nézőt nem érdekel. Tudom, ez nem egyszerű, mert gyorsaságban tán egy évtizede elértük a határt és az sem volt élvezhető, de a konstruktőrök számára meg nem cél nehezen vezethető autókat gyártani, a technikai fejlettség meg sportszakmailag nem feltétlenül hasznos. sok itt az ellentmondás, talán egyszer elgondolkozom rajta, ha lesz annyi időm.

Előzmény: sunnysun333 (638610)