BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6092

Nem érted az egészet. Én viszont értem amit válaszoltál. Már 2003. október 09-én rádöbbentünk, hogy az OBA és a BEVA nem vonatkozik az ingatlan szövetkezetekre, így a BAUMAG-ra sem. A mostani eseményeknek természetesen semmi köze a BAUMAG-hoz, de mivel a közelmúltban bedőlt pénzügyi szervezetek károsultjainak ügyvédje kijelentette, hogy a kárigényeket a nem védett pénzpiaci termékek vonatkozásában is benyújtják, azaz perlik az államot az OBA és a BEVA által nem védett pénzek vonatkozásában is, a teljes körű kártalanítás elérése céljából, így asszociálhatunk minden olyan múltbeli pénzügyi botrányra, főleg a BAUMAG-ra!, amelyeknél szintén nem működött a törvényi védőháló. A BAUMAG-nál természetesen az is különbség, hogy a törvényi hiányosságok miatt az akkori PSZÁF felügyelete, tiltása hiányzott, nem úgy, mint ahogy a most bedőlt cégeket felügyeli, felügyelte a jogutód MNB szervezete. A beírásod alapján nem kérdés, hogy ellendrukker vagy, nem a megoldást keresed, hanem mindenbe próbálsz belerondítani, megjátszod a nagy okosat, holott az egyszerű tőmondatokat sem tudod értelmezni. A hozzád hasonló "okosoknak" "okoskodóknak" köszönhetjük megtakarításaink elvesztését...úgy látom abban vagy érdekelt, hogy a BAUMAG károsultjai soha egy fillért se lássanak viszont nehezen összekuporgatott megtakarításaikból!...

Előzmény: blog65 (6089)