Törölt nick Creative Commons License 2015.03.13 0 0 11851
Kedves Ágota! A hit dolgot mégiscsak a vallással kapczolatosan hoztad fel, mert a pogány,mint hasonlat a valláshoz köthetö.Mi máshoz? A hit természetesen nagyon fontos.Na de ki az, aki úgy indul neki bármilyen terápiának hogy "elmegyek, bár ez rajtam biztosan nem fog segíteni" ? Tehát alapból a hit megvan, és ha nemis segített a terápia, a hit, mint placebó űgy két hétig még működik. Azután jön a valóság. A csiribú-csiribá nem cinizmus, sajnos nagyon is jelen van ezen a "piacon", mert én már hallottam olyan csontkovácsról, aki a vízerek meg a földsugárzások miatt átrendezteti a lakást, és bizony vannak a "szellemekkel suttogó táltos emberek". És én korlátozott vagyok, ami a hitet illeti. És azt sem szeretem, ha valaki el akarja adni az összes vitaminját, gyógyteáját. Mert ilyen is van, ezért kicsit szkeptikussá válunk. Sajnos olyan fogalom nincs, hogy távolkeletális, ez nem szól a gyógyító mellett és nem értem miért van erre szüksége ha jó a szakmájában. Nekem az a furcsa, hogy bizonyos kor felett nem szokás manuálterápiát végezni, nemhogy csontkovácsolást. Van olyan orvos manuálterapeouta, aki ötven felett elkéri a negatív dexa leletet, az osteoporosis miatt. De te azt írod, nem csontkovács módszerekkel dolgozik,hanem lágy technikával, így nem árthat. Sajnos nem derült ki saját írásaiból az FB-n ,hogy mit tud a gerincről, azok olyan általánosságok,amit mindenki ismer. Arra még kiváncsi lennék mi lehet az, amire azt írtad nehezen betartható. Azért nagyon örülök, hogy meggyógyultál! Üdv.
Előzmény: molnaragota1941 (11849)