Ter-tünde Creative Commons License 2015.03.10 0 0 128889

Sziasztok!

Újra itt! :)

Végre sikerült pontot tenni ennek a kirándulásnak a végére :) ami először még karnevál idejére volt betervezve, majd pünkdösd, felmerült a május 1, most már azonban megvan a végső dátum. :)

Szomszédok is jönni szeretnének velünk így a kirándulásból nyaralás lesz:)

Július 11-én szombat kora reggeli indulás, majd 2 éjszaka Bled.

Innen 2 éjszaka az olaszországi Carole-ban. (köszi a tippet Gyuri, ez tényleg nagyon szép)

és innen tovább Horvátországba. 2-3 éjszakára, itt várok ötleteket, Rovnij néztem Ildikó ajánlása lapján, itt azonban még nincs foglalásom, majd a végén Plitvice 1-2 nap. Így 8 éjszaka lesz 4 helyen.

 

Még ami felmerült bennem, hogy az olasz szállás (mivel jó drága::) kimaradna, és helyette Hr-nek olyan részén, ami szép és jó, s onnan júl 14-én (az ezüst évfordulónkon :) "átugranánk" Velencébe (ez nem maradhat ki::)), csak nem tudom, hogy ott hol melyik városba keressek. (magyar nyelvű oldalon keresnék, olyat, ahol majd kp-ben lehet fizetni, bookingon vannak eddig a foglalások, ami ha jobb ötlet jön akkor ingyenesen visszamondható)

 

ha valaki ráér, és szívesen segítene a szálláskeresésben nagyon megköszönném, akár privátban is, hogy akit nem érdekel azt ne untassuk:)

Köszi, és további szép napot!