gepesz Creative Commons License 2015.03.04 0 0 134547

Megígértem, de felmentést kérek egy, kettő alól. De ha azt mondod kell, akkor kell. Ha az okozza a lassulást

 

 

Mehet a lecsóba:

 

7-zip beta (IZArc ingyenes multiformátumú ami jó) --- Akkor ez csere a javasoltra

Auslogics Disk Defrag Screensaver                        --- a nevezett kolléga tette fel, kidobom

Avast Free Antivirus (használd az ingyenes MS beépítettet)---ezt is ő, ki vele

Bullzip pdf printer (tegyél fel egy Libre officét) -- nagyon ritkán, de kellene (évben egyszer)

Compatibility pack for the 2007 Office system (lásd Libre)

Convert helper (böngésző plugint kéne feltenni helyette)--- azt se tudom mi ez?--- mehet..

Debenu PDF tools (Libre) -----------------                           kidob

Everest (egy pici ingyenest helyette pl. HWINFO64)-------   kidob

FM PDF-ből az egyiket ------                                            a bullzip ugyanezt tudja nem?

GS_Booster! ------ nem tudom mi ez---                              kidob

Microsoft Office file validation Add-In---                ha ezt kidobom az alatta lévő működni fog?

Microsoft Office Professional edition 2003 (Hidd el a Librével jobban jársz)

M Office nem maradhat? Használtam már libret a laptopon, de nem szeretem. Inkább megvenném az MO legújabb versioját? Drága?

 

 A pirosakat megválaszolod?

 

 

 

Kérdéses: Bytescout Watermarking az mi? Vízjelező a hajósfórumon néha szoktam használni. Formatfactory ?---éppenséggel kimehet, átalakító pl: AVI-ból Mp3-ba és ilyenek. Olyan ritkán voltak megnyitva, hogy ők nem lehetnek.

Előzmény: gepesz (134536)