lindus256 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 5530

Szia!

De jó végre valami pozitivat is olvasni!Pont ma vagyok két héttel artroszkópia után, és már annyit olvasgattam itt a neten, olyan rémisztő történeteket, hogy már én magam is megijedtem hogy valami nincs rendben..

Tulajdonképpen én már egész jól vagyok, csak ez a viz a térdemben ami idegesit...Multheten is leszivtak meg tegnap kellett kontrollra mennem és tegnap is volt benne 40ml. De tegnap szerencsére az operáló orvosom volt ott, aki azt mondta minden rendben van, mutatta hogy  térdem egyik végégtől a másikig be volt szakadva a meniscus, de hogy mit csináltak vele azt nem tudom?!Olvastam hogy vagy eltávolitjak vagy varrják...ki tudja....Mutattam hogy még nem hajlik tökéletesen, de azt mondta hogy a viz miatt, meg még alapból dagadt egy kicsit a műtét miatt. Érzem hogy a tegnapi szivas utan jobb, de még érzem hogy van benne. Mind1. Azt mondta hogy bizonyos esetekbe ez előfordul és legközelebb ad injekciót a térdembe. MOST-ettől félek!Igaz csak jövőhéten kedden kell mennem, és a gyógytornára is rá akarok kérdezni, jó lenne visszatérni a régi kerékvágásba...

Amig tegnap vártunk az orvosnál volt ott két beteg szintén hasonló problémákkal és az egyik úgy megrémisztett, hogy biztos a szalaggal van gond, majd megint műthetnek stb.....mert ő igy volt.....már lélekben kezdtem felkészülni az újabb rossz hirre, de az orvosom nagyon bizakodó volt, mondta hogy jól sikerült, terhelhetem nyugodtan.

Neked is nehezen ment  hajlitás?Mondjuk nem olyan borzasztó ez nálam, mert egy idősebb embernek szerintem ez is megfelelne ha igy maradna, de nem tudom felhúzni a lábam a fenekemig mert fáj,de gondolom muszáj próbálgatni...

Meg az is igaz hogy minden műtét más....

Remélem rendbe jövök, meg mindenki másnak is sikerül!

Neked 3 x szakadt el?Mit csináltál hogy igy alakult?

Jártál gyógytornára?

Én sokat futottam, meg RR nekem nagyon bevállt, mást igazából nem próbáltam.

Előzmény: L0riana (5522)