20agh2015 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 5389

Személyektől függetlenül pedig csak annyi, sokan egyből azzal ugrottak a torkomnak hogy hivalkodásból szerveztem görög esküvőt.

Miközben a helyzet az, hogy pont gyűlölöm az 5 sátras hányós, késelős, pompával díszített 3-4 millióba kerülő "majd én megmutatom"

esküvőket, ezért szerettem volna pont egy olyat, ahol rajtam és a páromon kívül nincs ismerős.

Namos, itthon ha ezt megcsinálom, akkor minden rokon a torkomnak ugrik miért nem lett meghívva. Egy kinti esküvőnél ez már máshogy

hangzik, és érthetőbb a rokonságnak is ha csak megunk megyünk.

Körbe néztem, és jó pár utazási iroda ajánlata után maradtam a megfizethető áru Thassos-i ajánlat mellett.

Fura, hogy sokaknak egy 3-4 millás hazai ereszd el a hajam esküvői ár mellett hivalkodás, egy másfél millióból kihozott görög esküvő.

Az már csak szerencsétlenség, hogy ezzel más bizniszébe, régi sérelmébe tapostam bele, ezért nekem kellene elnézést kérni??

Fotóst meg azért kerestem, mert sokallottam, hogy a fotós kitette volna a költségek negyedét, amit akkor, és most is sokallok.

Részemről próbálom ezt a témát elfeledni, bár bevallom, nem kis gyomros volt ez az adok-kapok.

Szép napot mindenkinek

Előzmény: 20agh2015 (5387)