6600GT Creative Commons License 2015.03.02 0 0 169795

Legjobban attól félek, hogy jönnek  a kellemes langyos tavaszi délutánok a virágillatú levegővel, és én meg nem mehetek. össze tudnék törni valamit ilyenkor. Mondjuk az orvosok arcát, akik elrakták a halom pénzeket, de a tanácsuk, kezelésük szart sem ért.

ortopédus magánrendelés Szombathelyen: bemegyek, úgy kezdtem tavaly (sípcsontfájdalom), üdvözlöm, tudom hogy valószínű túlterheltem a lábam, és pihentetnem kell, így is teszek, jegelem is, de van esetleg valami ami segítene a gyógyulásban? Válasz: Hát igen, valószínű az ínhüvely begyulladt, ez makacs sérülés, folytassa a jegelést, és ne fusson, esetleg megpróbálhatja a Ketodex tablettát ( már túl voltam rajt).  10 ezer ft-ot kérek. Értitek? nem mondott újat, előrelépés nem történt, kb. 3 percet foglalkoztunk a témával, és 10 ezer ft? Hát milyen órabér ez, és ráadásul a semmiért? Fehérváron 42 ezret fizettem ha jól emlékszem, azért, hogy megmondja a faszi, hogy a bal lábam 4 mm-rel rövidebb, és hogy szerinte ne fussak, hanem kerékpározzak, és akkor nem fog többet fájni a sípcsontom. 4mm, azaz nincs fél centi. melyik ember az, aki mm-re szimetrikus? Mi nem robotok vagyunk, hanem biológiai egyedek, semmi sem szimetrikus... vicc ez az egész.

Előzmény: amatőr (169793)