filodom Creative Commons License 2015.03.01 0 0 10767

Igen...mint újabban ezzel a "megbélyegzéssel", jól látható, veterán vagyok, főleg ebben a témában, és én is mindig azt látom, ha nincs min, felesleges ugyanazon csámcsogni, és ezért nem írok ide, máris lezüllik a színvonal, és valóban, mindenki olyan kurvára rohan, kapkod, nyomban kell a sült galamb, és inkább újra századszor ugyanazt megkérdezi, mint fogná, és elolvasná az eleitől...pedig 10 ezer éve nem változtunk ebben a témában, nem ebben a 6-8 ban fogunk...

Én is sokszor csak idenézek, és az élettől megy el a kedvem, nem, hogy ugyanazt újra elmondjam, le-trollozzanak, mert a tudatlanságban még olvasni is lusta újrafeltatálókat folyamatosan kiigazítom.

 

Szóval, a témával ismerkedőknek ajánlom, bátran hat évre vissza elkezdeni olvasni, vagy akár a hsz-eimre keresni(nickem alatt), és ebben a topikban keresni olyanokat, ahol nem vagyok épp kénytelen újra így elmagyarázni, mitől megy a villamos.

 

Amúgy meg faszagyerek vagyok, és segítőkész, aki útkeres épp, vagy nem érti, mitől is van ez nála, megóvhatom a buktatóktól, eloszlathatom a kételyeit, de meg is előzhetem, hogy olyanba menjen, amire nem készült fel...

Ha...valóban ez a fontos neki, és nem okosnak lenni...

Előzmény: Törölt nick (10766)