LegalBeku Creative Commons License 2015.02.28 0 1 42386

Az én multim németből van . Papiron óra szerint 166xxx kilométerrel ,ami szerintem KAMU én 250 re sacolom amúgy 2002 es évjárat ,és az ülésem (vezető oldali ) nem szakadt hanem csak bolyhos az élénél . A német tulaj nem ép pedánsságáról híres mert volt ebben az autóban minden sz@r ,büdös zokni az ülés aljára felragasztott rágógumi ,gyerek hajcsat ,taknyos zsebkendő  és hasonló nyalánkságok .Ezzel azt akartam mondani ,hogy kétlem ,hogy plusz huzatot használt volna az ülésen. 

Az autót 800 ért vettem és tudtam nagyon jól ,hogy amit a kereskedő mond az kamu , és azt ,hogy kell ráköltsek nem kevés pénzt ami sajnos csak apránként megy . De karosszériailag ez volt a legjobban egyben amikor vettem ,rohadást nem láttam csak olyan helyeken ahol nagyon nem zavar (légszűrőház tartó ) maga a futómű egyben van hátsóhíd sem rohadt fékek jók . Amiket néztem olcsóbban azokról lerit ,hogy nagyon megviseltek és rengeteg sók munka ha szépet jót akarsz belőle csinálni . Szóval az ilyen 5-600 ezres autók szerintem alapból felejtősek hacsak nincs még-egyszer annyid rákölteni . 

Előzmény: Hermann74 (42381)